Op Zaterdag 15 november is er een voorleesmiddag voor peuters en kleuters (2 tot 6 jaar) over het boek Sinterklaas wil een nieuwe jas
Op Zaterdag 15 november is er een voorleesmiddag voor peuters en kleuters (2 tot 6 jaar) over het boek Sinterklaas wil een nieuwe jas Foto: Museum Hindeloopen

Sinterklaasmiddag voor peuters en kleuters met schrijfster Riemkje Pitstra in Museum Hindeloopen

zaterdag 15 november 2025 14:00

HINDELOOPEN – Voor het eerst organiseert Museum Hindeloopen een speciale activiteit voor peuters en kleuters van 2 tot 6 jaar. Op zaterdag 15 november kunnen de kinderen genieten van een gezellige Sinterklaasmiddag met Riemkje Pitstra, de schrijfster van de Tomke-verhalen.

Er worden verhaaltjes verteld, onder andere over Sinterklaas die zijn eigen jas wat saai vindt. Hij wil graag net zo’n mooie, gekleurde jas als de poppen in het museum. Maar zal dat lukken? En waar heeft Opruim Piet alle spullen van Sinterklaas gelaten? Misschien kunnen de kleintjes helpen zoeken!

Ook Tomke, Romke en Kornelia zijn van de partij: ze dansen en zingen samen met de kinderen. Natuurlijk is er ook iets lekkers en krijgen alle kinderen een klein cadeautje. Ouders en begeleiders zijn van harte welkom. Aanmelden is niet nodig. De sinterklaasmiddag is van 14.00 t/m 15.00 uur.