Sneker betrokken bij hennephandel Emmen
Emmen - De politie heeft maandagmiddag in Emmen naast een 50-jarige Sneker en een 23-jarige man zonder vaste woon- en verblijfplaats zeven inwoners van Leeuwarden aangehouden wegens handel in wiet.

Agenten kwamen de hennepkwekerij op het spoor toen zij in Emmen een bestuurder aanhielden die nog een aantal openstaande boetes had. Tijdens de aanhouding roken zij een sterke hennepgeur, waarop een onderzoek werd ingesteld bij het bedrijfspand waar de verdachte was vertrokken.
Daar werden de acht verdachten aangetroffen die ook werden aangehouden. Ook werden in verschillende ruimten ongeveer 900 hennepplanten en tientallen kilo’s gedroogde hennep aangetroffen. De elektriciteit bleek ook illegaal te zijn afgetapt. De hennep en de apparatuur en auto werden in beslag genomen.












