112

Douwe Visser en Cor Reijenga erelid Sneker Pan

Sneek - Zaterdagavond op de traditionele bemanningsavond van de Stichting de Sneker Pan in de Kajuit in Sneek hebben skûtsjeschipper van de Sneker Pan Douwe Visser en voorzitter van de Stichting Cor Reijenga het erelidmaatschap van de Sneker Pan ontvangen. Zij voegen zich daarmee in het rijtje illustere namen als Dicky van der Werf, Joop Doevendans en Pieter Boelsma om er maar een paar te noemen.

Afbeelding
Morgen gaan we in een apart artikel dieper in  op de personen achter het erelidmaatschap.

Cor Reijenga ontving zijn gouden pan, het ereteken behorende bij het erelidmaatschap uit handen van secretaris Pier Damstra, die Cor karakteriseerde als een voorzitter die professioneel is, kritisch zowel binnen het bestuur maar ook naar de SKS en die openstaat voor de mening van anderen. ‘En bovendien een, die het skûtsjebloed door de aderen stroomt en dat is niet onbelangrijk’ aldus Damstra. Reijenga, die van niets wist was blij verrrast en vereerd met dit teken van waardering.

Het ene erelid mocht daarna het volgende erelid benoemen. Na het uitreiken van de kampioensborden aan de bemanningsleden kreeg Douwe Visser uit handen van de voorzitter van de Stichting de Sneker Pan het gouden pannetje.
Afbeelding