Rutger Kuipers neemt na 39 jaar onderwijs afscheid
HEERENVEEN - Na bijna veertig jaar voor de klas in Heerenveen gaf meester Rutger Kuipers deze week zijn laatste lessen.

Als we een rekensom maken, gaf Rutger tijdens zijn loopbaan les aan zo’n 950 kinderen. Leerlingen van De Hoeksteen, De Wijngaard, De Roerganger en de laatste twintig jaar, leerlingen van Het Kompas.
Veel van deze leerlingen én zijn collega’s zullen zich meester Rutger herinneren als een duidelijke meester met humor en oog voor elke leerling. Ze herinneren zich wellicht ook dat hij gek is op bounty-repen. Als je meester Rutger een cadeau wil geven, dan scoor je met een bounty.
Afscheid in stijl
Het jaarlijkse kompasfeest werd gecombineerd met het afscheid van meester Rutger. De leerlingen hadden een lied ingestudeerd dat uit volle borst voorgedragen werd. Na een feestelijke ochtend met de groepen 5 tot en met 8 op de Heide, werd Rutger in stijl opgehaald. In een golfkarretje, een knipoog naar zijn grote passie golf, ging hij de stoet kinderen voor op de terugweg naar Het Kompas. Op school was er voor ouders en (oud) collega’s de gelegenheid om afscheid te nemen.
Na deze laatste schoolweek start zijn welverdiende pensioen, waarin hij zich volledig kan richten op zijn favoriete sport golf. Collega’s, leerlingen en ouders gunnen hem zijn pensioen, maar zullen hem ook zeker gaan missen.













