Yoga en meditatie op Wereldyogadag in het Rasterho?park
Tijdens de Zonnewende is er letterlijk meer prana (levensenergie) beschikbaar en hierdoor is het een belangrijk moment voor spirituele beoefening zoals yoga & meditatie. Een moment om het licht van het bewustzijn te vieren, in jezelf en in iedereen. De dag is uitgeroepen tot Wereldyogadag en ter ere hiervan organiseren Renate Peters (natuurgeneeskundig therapeut) en Wieger van Brug (Yoga-?ows) een yoga en meditatie ceremonie.

Het evenement wordt gehouden in de ‘arena’ van het Rasterho?park en is voor iedereen toegankelijk. Deelname is gratis alleen vraagt de organisatie om een donatie. De opbrengst gaat naar ‘Free a girl’ een organisatie die minderjarige meisjes helpt te bevrijden uit gedwongen prostitutie.
Vrijdag 21 juni om 19.00 uur Rasterho?park Noordelijke ingang. Details over route, locatie en inhoud via www.renatepeters.nl en www.yoga-?ows.nl







