De priesterwijding en eerste Mis van Remco Hoogma
De wijding vindt plaats op zaterdag 18 mei 2019 om 11:00 in de St. Jozefkathedraal te Groningen (Radesingel 4, Groningen).

Eerste Mis 19 mei 2019 De feestelijkheden houden echter niet op met de wijding. Een hoogtepunt en een heel bijzonder moment voor Remco zal het vieren zijn van zijn eerste Heilige Mis. Deze viering zal direct de dag na de wijding plaatsvinden en wel in Sneek. Het is een oud gebruik om de eerste Mis in de thuisparochie te vieren. Hoewel Remco uit Bolsward komt is de St. Martinusparochie in Sneek de afgelopen tien jaar zijn thuisparochie geweest.
De eerste Mis vindt plaats op zondag 19 mei om 11:00 in de Sint-Martinuskerk te Sneek (Singel 62, Sneek). Hierna is er gelegenheid voor felicitatie met een receptie.
Foto’s: Renate Dummer










