Algemeen

Vandaag nog fantastisch

Sneek- Wat een geweldige warme zondag mochten we beleven, de temperatuur kwam zelfs boven de 20 graden uit. Ook deze maandag mogen we nog genieten van fraai lenteweer met een temperatuur die er wezen mag, 18 graden. Wind oost tot noordoost, zwak, af en toe matig.

Afbeelding

Dit weer hebben we te danken aan een hogedrukgebied boven Scandinavië welke een oost tot noordoostelijke stroming geeft, Neerslag hoeven we komende dagen niet te verwachten, wel wordt het vanaf morgen kouder, dit vanwege een aantrekkende noordoostenwind. Morgen zien we de temperatuur rond de 14 graden uitkomen in de stad, de dagen daarna zakt ze naar de 10 graden. Ook de nachten worden kouder en moeten we rekening houden met nachtvorst.

Komende nacht nog geen nachtvorst, bij een vrij heldere hemel koelt het af naar een 4 graden.

Morgen vrij zonnig, ook wat wolken, droog en bij een noordoostelijke wind wordt het dus 14 graden in de stad, buiten de bebouwde kom wat lager.

 
Afbeelding