Algemeen

Voorlopig blijft het nog koud

Sneek - Ook gisteren bleef het bewolkt, koud, kil en eerlijk gezegd kan mij dat weerbeeld gestolen worden. Vandaag gaat het eindelijk lukken met het zonnetje, ook zijn er nog wolken. Koud blijft het wel met een temperatuur rond de 5 graden, dit bij een oost tot zuidoostenwind die zwak, af en toe matig is.

Afbeelding

Komende nacht opklaringen en ligt de temperatuur rond het vriespunt. Er kan vannacht hier en daar mist ontstaan. De wind draait langzaam maar zeker naar het noordoosten, dit op de nadering van een storing.

Morgen eerst nog wat zon, daarna vanuit het zuiden bewolkt en valt daaruit later op de dag lichte regen. Het wordt dan ook een waterkoude dag met een temperatuur die niet veel hoger uitkomt dan 5 graden. De wind meest matig uit het noordoosten.

Zondag in de ochtend nog wat lichte regen, verder blijft het zo goed als droog, wel overheerst de bewolking. Met een matige noordoostenwind zien we de temperatuur opnieuw rond de 5 graden uitkomen.

Volgende week verlopen de eerste dagen ook nog koud, maar als ik zo de weermodellen bekijk, dan zien we halverwege de week een verandering in het weerbeeld. De depressies op de oceaan krijgen invloed op ons weer, de wind gaat naar het zuidwesten en zachtere lucht stroomt dan binnen, de temperatuur gaat richting de dubbele cijfers.

 
Afbeelding