Algemeen

Especial Care op bezoek bij Thomas van Aquinoschool Sneek

De kinderen en de jongeren gaan samen een theaterstuk voorbereiden met als thema Verborgen Talent. Vandaag was de eerste kennismaking met elkaar door middel van een high tea. De komende drie weken wordt geoefend voor het toneelstuk en woensdag 18 oktober gaat de groep gezamenlijk optreden tijdens de toneelavond op de Thomas van Aquinoschool.

Afbeelding
Sneek - Vanochtend een bijzondere ochtend voor groep 7b van de Thomas van Aquinoschool. Zij kregen bezoek van vier jongeren van Especial Care. Especial Care is een zorg- en leerbedrijf voor kinderen en jongeren met een (licht) verstandelijke beperking en /of achterstand tot de arbeidsmarkt.

De jongeren van ES hadden voor de kinderen van groep 7b speciaal een dans ingestudeerd, na de demonstratie werd er samen volop gedanst.

Afbeelding