Algemeen

Lifestyle Event Sneek in Hotel van de Valk

Het evenement is een combinatie van stands, een ongedwongen sfeer en een keur aan activiteiten. Er zijn informatieve en creatieve workshops, bier- en wijnproeverijen, rondleidingen door het prachtige Burgemeester Rasterhoffpark (om 1 uur en half 3) en passend entertainment. Meer lezen over het event of aanmelden voor een activiteit kan via www.lifestyleevent.info

Afbeelding
Sneek - Sneek staat op zondag 11 maart van 11:00 tot 18:00 uur in het teken van plezier en ontspanning. In het Van der Valk Hotel Sneek vindt dan namelijk de tweede editie van het Lifestyle Event plaats. Met vijftig uiteenlopende bedrijven die garant staan voor een grote diversiteit aan producten en diensten. Ontdek de nieuwste trends en krijgt advies op het gebied van wonen, verbouwen, recreëren, voeding, gezondheid, mode, accessoires, beauty, ontspanning, sport en beweging.

De organisatie ondersteunt, middels een grote verloting, het goede doel ‘Suver Skjin’. De mensen van Suver Skjin ruimen wekelijks in en om Sneek zwerfafval op van het water. Een nuttige en dankbare bestemming. De entree is € 2,50 per persoon (vanaf 16 jaar). Dan bent u verzekerd van een leuke en inspirerende dag.

 

Afbeelding