Warm welkom wacht leerlingen bij thuiskomst Wylde Swan
De jongeren hebben veel meegemaakt de afgelopen weken. Samen met een groep onbekenden van verschillende scholen uit Nederland gingen deze 15- en 16-jarigen op avontuur: zeven weken lang was de Wylde Swan hun thuis én hun school. Ze keren terug met kennis van de zee en de natuur, het varen en onmisbare praktijkkennis ten aanzien van de schoolvakken.

Ze zijn ook niet meer dezelfde personen als toen ze aan boord stapten in Cuba. Nu, zelfverzekerd doordat ze de reis aangedurfd hebben. Trots op hún schip. Verbonden met de andere leerlingen en de bemanning. Blij, want hun familie en vrienden staan de kade. En verscheurd omdat ze hún schip moeten verlaten.
Al die emotie’s zie je in de laatste meters als het schip de kade nadert. je voelt de energie tussen wal en schip. Je hoort de uitroepen over en weer. Het bruist op 2 juni om 15.00 uur op de Willemskade in Harlingen!
Op zondag 3 juni heeft de Wylde Swan Open Schip. Aanmelden hiervoor kan via de site: www.masterskip.com/inschrijven/aanmelden-informatiebijeenkomst/ Voor leerlingen die ook mee willen is er een informatiebijeenkomst van 10.00 tot 12.00 uur.










