Sneker Weerman: Saaie dagen voor weermannen
Vandaag 28 tot 31 graden in de stad, zon, ook vorming van stapelbewolking en is er een kleine kans op een bui later in de middag. De wind waait uit het noorden en is zwak, af en toe matig in de middag.

Vanavond weer lang warm, komende nacht 20 graden als minimum.
Morgen bloody hot, 34 graden, KNMI heeft code oranje uitgegeven. De zon schijnt, ook enkele wolken, kans op een warmte onweersbui in de middag/avond. En staat er niet veel wind, dit uit oost tot zuidoost, 1 tot 3bft. In de nacht naar vrijdag volgt wederom een plaknacht met geen lagere temperatuur dan van 20 graden.
Vrijdag zon en wat bewolking, 33 graden en in de nacht naar zaterdag kans op een (onweers)bui. Zaterdag enkele buien volgens de laatste berekeningen, 25 graden bij een wat toenemende noordwestelijke wind. Zondag is het zonnetje er weer bij, 27 graden bij een noordelijke wind. Volgende week komen de dertigers weer tevoorschijn.













