\nOp dit moment hebben Johnny Kamminga en Country Wietske hun respectievelijke optredens in het Glazen Huis achter de rug. En er staan de gasten nog de nodige muzikale verrassingen te wachten. Om 15:00 uur komt Johannes Rypma in het Glazen Huis en krijgen we zijn nieuwe single te horen.
\n
\nHet wachten is echter op de ‘donatie-klappers’ , bedrijven die bedragen met drie nullen er achter langs komen brengen en uiteraard de gemeente Sneek. Wat zou het mooi zijn om Burgemeester Hayo Apotheker te horen zeggen: ‘De Gemeente Súdwest-Fryslân verdubbelt de opbrengst van het Glazen Huis in Sneek’.
\n
\n
Op dit moment hebben Johnny Kamminga en Country Wietske hun respectievelijke optredens in het Glazen Huis achter de rug. En er staan de gasten nog de nodige muzikale verrassingen te wachten. Om 15:00 uur komt Johannes Rypma in het Glazen Huis en krijgen we zijn nieuwe single te horen.
Het wachten is echter op de ‘donatie-klappers’ , bedrijven die bedragen met drie nullen er achter langs komen brengen en uiteraard de gemeente Sneek. Wat zou het mooi zijn om Burgemeester Hayo Apotheker te horen zeggen: ‘De Gemeente Súdwest-Fryslân verdubbelt de opbrengst van het Glazen Huis in Sneek’.