Algemeen

Parkeertarieven Sneek en Bolsward blijven gelijk

Sneek - De gemeente Súdwest-Fryslân heeft de aanvankelijke ‘gedachtenkronkel’ om het parkeren in Bolsward en Sneek duurder te maken om de gederfde inkomsten van de parkeergelden van Stavoren, Workum, Hindeloopen, waar het parkeren per 1 januari 2014 gratis wordt, niet doorgevoerd. De tarieven in Bolsward en Sneek blijven gelijk, in ieder geval voor de komende drie jaar, waarna de gemeente een evaluatie uitvoert.

Afbeelding
\nVoordat het echter zo ver is zal de raad de nieuwe parkeernotitie van SWF nog goed moeten keuren. Waarschijnlijk zal de gemeente op het kostenvlak van bijvoorbeeld de parkeergarages het een en ander moeten verhapstukken om kosten-neutraal te  kunnen werken. Daarnaast zal er behoorlijk veel moeite moeten worden gedaan aan bebording en promotie van de parkeergarage aan het Boschplein. \n

\n

\n Voordat het echter zo ver is zal de raad de nieuwe parkeernotitie van SWF nog goed moeten keuren. Waarschijnlijk zal de gemeente op het kostenvlak van bijvoorbeeld de parkeergarages het een en ander moeten verhapstukken om kosten-neutraal te  kunnen werken. Daarnaast zal er behoorlijk veel moeite moeten worden gedaan aan bebording en promotie van de parkeergarage aan het Boschplein.

Afbeelding