Algemeen

Wintersport naar Oostenrijk - Wat neem je allemaal mee – Webshop Antrekk uit Heerenveen geeft advies.

Lekker met het hele gezin op skivakantie naar jullie favoriete wintersportgebied, Oostenrijk. Maar waar moet je allemaal aan denken als je gaat skiën en wat neem je zoal mee? Een goede voorbereiding is het halve werk. Lees er alles over in deze blogartikel.

Afbeelding
Ik ga naar Oostenrijk skiën en ik neem mee?! Webshop Antrekk uit Heerenveen geeft een aantal tips en trends om je wintersportvakantie tot een succes te maken!

Zorg allereerst voor een basisoutfit. Hierbij een klein inpaklijstje voor je wintersportvakantie van kledingstukken die echt niet mogen ontbreken:

    \t
  • 1 skijas van gore-tex. Gore tex is een waterdichte en ademende materiaal, zoals in outdoor kleding en ski kleding, gore-tex geeft een duurzame en comfortabele bescherming tijdens sporten en voorkomt dat je nat wordt van transpiratievocht.
  • \t
  • 1 skibroek van Direct Alpine of Tilak. Direct Alpine produceert kwalitief hoogwaardige en betrouwbare outdoor kleding voor de veeleisende gebruiker. De kleding is ontwikkeld voor outdoor activiteiten, maar veel gebruikers dragen de kleding ook bij vele andere gelegenheden en zelfs voor dagelijks gebruik.
  • \t
  • 1 set thermo ondergoed voor het 3-lagen systeem.
  • \t
  • 2 skitruien en 2 windstoppers tegen de wind en een optimaal ademend vermogen tijdens alle wintersport activiteiten. Windstopper heeft een zachte tussenlaag gecombineerd met de waterbestendigheid van de buitenkant, allemaal in één kledingstuk.
  • \t
  • 1 paar skihandschoenen.
  • \t
  • Enkele skisokken of zogenaamde skinners. De geweldige, blote-voet loopschoenen (schoen met sok) van Skinners. De hybride sok met schoen, heeft het comfort van een sok en de bescherming van een schoen. De barefoot sokken van Skinners zijn geweven elastische sokken met een laagje rubber granulaat.
  • \t
  • Muts.
  • \t
  • Skihelm (deze k
  • \t
  • un je ook ter plekke huren, maar een eigen helm is aan te bevelen).
Kijk voor een uitgebreid aanbod ook op de skikleding pagina van Antrekk voor alle wintersportkledij.

Als je vorig seizoen of al eens eerder hebt geskied, pas dan zeker twee weken van te voren je outfit. Controleer of ritsen nog functioneren en knopen stevig vast zitten. Met een speciaal wasmiddel kun je je skijas, je skibroek en je skihandschoenen van te voren waterdicht maken.

Op je telefoon mogen een aantal handige wintersportapps niet ontbreken. Download ze voor vertrek, je zult er vast profijt van hebben. Bijvoorbeeld de ‘Wintersport App en Afdaling - ski/snowboard GPS tracker’.

Nu de tassen zijn gepakt kan reis beginnen. Installeer je kids comfortabel op de achterbank van de auto met een hoofdkussen en een lekkere plaid van Antrekk. Heb je een tablet, of bij meerdere kinderen het liefst twee? Om de kids te vermaken kun je leuke, korte kinderfilmpjes en kinderliedjes beluisteren, maar ook langere films bekijken.

 
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding