“Wereldlichtjesdag” in kerkje op begraafplaats Schoterhof
En dan maakt het niet uit hoe oud het kind was, of hoe lang het geleden is. Want geen kind wordt zo gemist, als een kind wat er niet meer is.

Voor Heerenveen en omstreken geven wij op 11 december invulling aan “Wereldlichtjesdag” in het kerkje op de begraafplaats Schoterhof in Nieuweschoot. Het kerkje zal vanaf 18.30 uur geopend zijn. Wilt u dat de naam van uw kind wordt genoemd dan kunt u dat op dat moment aan ons doorgeven. U krijgt van ons een kaarsje aangereikt maar u mag ook uw eigen kaarsje meenemen. Om 19.00 uur zullen de kaarsjes worden ontstoken en noemen we de namen van de kinderen die we willen gedenken.
Er is ruimte voor muziek, een gedicht. Een ieder die zich hierdoor aangesproken voelt is welkom. Ouders, maar ook grootouders, broer of zus. Na afloop is er een samenzijn in het kerkje, om in informele sfeer gedachten en gevoelens met elkaar te delen.
Voor meer informatie kunt u gerust contact met ons opnemen, Van der Zwaag Uitvaartzorg, Cissy van Marxveldtlaan 11, 8453WB Oranjewoud, 0513 622339.
Zondag 11 december 2016 van 18.30 uur tot 20.00 uur begraafplaats Schoterhof te Nieuweschoot













