Algemeen

Pompoenen en kalebassenmarkt levert € 6.504,71 voor KWF

Alle inkomsten van de pompoenen en kalebassen gaan naar het KWF kankerbestrijding.  Ook dit jaar waren er vele standhouders aanwezig op de gezellige markt. De markt leverde uiteindelijk een recordbedrag van € 6.504,71 op voor het KWF!

Afbeelding
OUSTERHAULE – Afgelopen zaterdag organiseerde de familie Van der Meer uit Ouwsterhaule voor de 16emaal een pompoenen en kalebassenmarkt in en rond hun boerderij aan de Jetze Veldstraweg.

Met pijn in het hart heeft de familie besloten na dit jaar te stoppen met de markt.  Het opkweken van de pompoenen en kalebassen wordt Margje van  der Meer te zwaar. De voorgaande markten hebben voor het KWF  € 47.578,39 opgebracht.  De laatste zes jaar zette Margje na de marktdag een kar met pompoe-nen en kalebassen langs de weg. Met name passerende fietsers waren daar de klanten en kon Margje totaal nog eens € 8.714,71 aan KiKa overmaken.

Afbeelding