Podium Houtstad IJlst: Theater Snater op 22 vrijdag november
IJLST - “We gaan ons brood verdienen met waar ons hart van gloeit.” Dat spraken Chris Oelmeijer en Inge Besaris veertig jaar geleden met elkaar af en tot op de dag van vandaag hebben ze zich daaraan gehouden. Op vrijdag 22 november komen ze naar Podium Houtstad IJlst met Theater Snater Op vrijdag 22 november komen ze naar Podium Houtstad IJlst met hun avondvoorstelling vol liedjes en verhalen.

Chris en Inge speelden samen jeugdtheatervoorstellingen onder de naam Theater Snater, reisden twee zomers met een circus mee en maakten muziektheater met hun band Wijs!. Maar ook los van elkaar ontwikkelden ze zich. Chris als technicus bij o.a. Het Amsterdams Gitaartrio, Theater Artemis, Stefano Keizers, Het Posthuistheater in Heerenveen en Musical de Tocht. In de zomer speelt hij regelmatig op Terschelling met zijn bandje De Mannen van Hee.
Inge is gaan schrijven: voorleesverhaaltjes voor Sesamstraat, liedjes en kinderboeken. In 2021 verscheen haar boek “Ridder Tim” bij Uitgeverij Lemniscaat en in 2023 volgde “Takkenhoofd.” Hun ervaringen als culturele ondernemers zorgen voor een avond vol verhalen en muziek!
Vrijdag 22 november om 20.00 uur: veertig jaar Theater Snater, liedjes en verhalen! Chris Oelmeijer en Inge Besaris
- Podium Houtstad, Sneekerpad 14 in IJlst
- Kosten: € 5,-
(a.u.b. pinbetaling) - Tijdig reserveren gewenst:
- reserveren@houtstad-ijlst.nl












