FOTO’S | Terugblik geslaagde feestweek in Bantega vol sport, muziek en gezelligheid

BANTEGA – De feestweek in Bantega, die plaatsvond van 11 tot en met 15 juni, is opnieuw een groot succes gebleken. Vijf dagen lang stond het dorp in het teken van sportieve uitdagingen, muzikaal vermaak en ontmoetingen voor jong en oud.
Het programma opende met vrolijke kinderspelen en een sportief voetbaltoernooi tegen buurtschap Oosterzee. De sfeer zat er meteen goed in, mede dankzij het optreden van Band of Brothers. Hoogtepunten waren onder meer de spannende Zeskamp op donderdag, de kleurrijke kinderoptocht en de bruisende zomerse pubquiz op vrijdag, gevolgd door een optreden van All-In Coverband.
Ook de zaterdagavond viel in de smaak, met een gevarieerde playbackshow en feestmuziek van DJ Marcel de Rooij. De feestweek werd zondag afgesloten met een tentdienst en een middag vol spelplezier met zakslaan en flessenbowlen.
Met een afwisselend programma en een uitstekende opkomst kijkt Bantega terug op een geslaagde editie die opnieuw liet zien hoe levendig en betrokken het dorp is.
Fotograaf Johan Westenbroek was ter plaatse om alle feestelijkheden vast te leggen en maakte een selectie uit de grote hoeveelheid foto’s.

































































