Cultuur en uitgaan

Aan tafel met Wiepke Lam bij Lewinski

De deur van Lewinski opent om 16:30 uur. Wiepke zal vertellen over het zwartblesschaap, haar kwaliteiten en het tot stand komen van het erkend fokcentrum. De zwartbles fokkersgroep zet zich actief in voor het behoud van het zwartblesschaap als oud-Nederlands schapenras, door het fokken en registreren van zwartblesschapen.

Afbeelding
Sneek- Op maandag 19 november a.s. wederom een heel speciale editie van Aan Tafel bij Lewinski. Deze Aan Tafel staat geheel in het teken van het lamsvlees van de zwartbles schapen, geleverd door Wiepke Lam van de zwartbles fokkersgroep.

Vanaf ongeveer 18:00 uur kunt u Aan Tafe,l en zal u een heerlijk lamsgerecht worden voorgeschoteld, bereid van het vlees van het zwartblesschaap wat door Wiepke is aangeleverd.

De avond zal muzikaal worden omlijst door singer-songwriter en troubadour Bruno Rummler. Bruno speelt zowel oude- als nieuwe covers, en eigen nummers, in het Engels, Fries, Nederlands en zelfs Duits. Kortom, dit belooft in al z’n aspecten een hele fijne editie van Aan Tafel te worden!

Afbeelding