Erik Ankoné en Tim Akkerman sings the Boss in Bolwerk Sneek
Deze verhalende singer-songwriter is volledig autodidact en zingt al sinds jongs af aan in een bluesband. Later is hij solo gaan optreden en is toen met zijn kleine repertoire een paar maanden door de Verenigde Staten gaan reizen. Door overal op te treden en veel met lokale muzikanten te spelen, is dat repertoire gegroeid tot wat het nu is.

Tim Akkermans
Na een succesvol 2016/2017 met de singles ‘This Time It’s For Real’, de kersthit ‘Come On It’s Christmas Time’, een theatertour en reprise keert Tim Akkerman terug met een ode aan zijn muzikale held Bruce Springsteen. The Boss is al sinds Tim’s jonge jaren een inspiratie. De songs ‘The River’ en ‘Badlands’ staan aan de basis van zijn muzikale ontwikkeling.
“De combinatie van zijn verhaal als artiest die zijn hart volgt en zijn positieve energie bij elk live optreden maken hem voor mij een uniek persoon”, aldus de voormalige leadzanger van Di-rect.
Altijd al heeft Tim de songs van Springsteen live willen performen. Nu is het moment aangebroken om samen met zijn band een set te brengen die in het teken staat van The Boss. Het zal een avond worden waar alle monumentale maar ook de intiemere songs langskomen.
Geheel in stijl van de onuitputtelijke Springsteen zal het concert zeker zo’n twee uur duren!
-
\t
- Vr. 25 MEI 2018
-
\t
- ERIK ANKONE \t
- 21.00 uur / gratis
\t - Za. 26 MEI 2018
-
\t
- TIM AKKERMAN SINGS THE BOSS \t
- 21.00 uur / vvk € 14,- zaal € 17,-







