Sneker Bruno Rummler support van Faulkner in Bolwerk
Sneek - Neem grote songwriterskwaliteiten, doe daar een scheut knap gitaarspel bij en meng deze samen met een warme soulstem in een kom en je krijgt Jaimi Faulkner. Op 17 maart bij het Bolwerk in Sneek ‘On Stage’ Blues, folk en soulmuziek werd er bij Jaimi met de paplepel ingegoten. De 3 verschillende genres gecombineerd,leverden hem Down Under diverse prijzen op; zo won hij, onder andere, de Bluesperformer of the Year award.

Afgelopen april kwam zijn eerste single ‘If it’s me’ uit in Nederland, hij tourde met gastmuzikanten langs verschillende zalen en was te gast bij grote radiostations. Zijn tweede single ‘Turn me around’ werd door 3FM en MOJO zelfs beloond met een plek op het befaamde Songbirdfestival. Waar hij naast, onder andere, Michael Kiwanuka, Lianne La Havas, Matt Corby en Bertolf op het programma stond. De nieuwe cd komt er aan en geloof ons; het is slechts een kwestie van tijd tot dit talent bekend zal zijn bij het grote publiek. \n
Bruno Rummler
\nDe support is in handen van de singer-songwriter Bruno Rummler. Het is de eerste keer dat deze Fries met eigen repertoire op het podium staat, een heuse primeur dus! De in Sneek woonachtige Rummler is in het cafécircuit van Fryslân een goede bekende. Deze singer-songwriter speelde daar jaren het werk van anderen, maar gaat zondag het publiek verrassen met eigen werk. Meer info: www.brunorummler.com\n Ondanks het succes, liet hij zijn band achter en verhuisde naar Berlijn om in Europa opnieuw te beginnen. En met succes: slechts bewapend met een gitaar stond hij hier op het podium met, onder andere, Jon Allen en Waylon. Daarnaast deed hij een theatertour met Vonda Shepard en Stevie Ann.Afgelopen april kwam zijn eerste single ‘If it’s me’ uit in Nederland, hij tourde met gastmuzikanten langs verschillende zalen en was te gast bij grote radiostations. Zijn tweede single ‘Turn me around’ werd door 3FM en MOJO zelfs beloond met een plek op het befaamde Songbirdfestival. Waar hij naast, onder andere, Michael Kiwanuka, Lianne La Havas, Matt Corby en Bertolf op het programma stond. De nieuwe cd komt er aan en geloof ons; het is slechts een kwestie van tijd tot dit talent bekend zal zijn bij het grote publiek.
Bruno Rummler
De support is in handen van de singer-songwriter Bruno Rummler. Het is de eerste keer dat deze Fries met eigen repertoire op het podium staat, een heuse primeur dus! De in Sneek woonachtige Rummler is in het cafécircuit van Fryslân een goede bekende. Deze singer-songwriter speelde daar jaren het werk van anderen, maar gaat zondag het publiek verrassen met eigen werk. Meer info: www.brunorummler.com














