Cultuur en uitgaan

‘Genoeg nu over jou!’ met Peter Tuinman in het Posthuis Theater

Genoeg nu over jou! is een nieuwe heerlijke, bitterzoete komedie, waarmee actrice Ingeborg Elzevier (82) haar zestigjarig toneeljubileum viert. En gebeurt in goed gezelschap van Annick Boer en Peter Tuinman. Het toneelstuk werd speciaal voor dit drietal geschreven door Magne van den Berg.

Afbeelding
HEERENVEEN – Zondag 3 maart 2019 is de komedie ‘Genoeg nu over jou!’ in het Posthuis Theater Heerenveen te zien. De voorstelling begint om 15:00 uur ‘s middags.

Als de dochter des huizes haar man verliest, is het de vraag wie daar het meeste onder lijdt: de dochter of haar moeder. De dochter is in staat het leven weer op te pakken, de moeder blijft hangen in diepe rouw. Maar was de relatie tussen schoonmoeder en -zoon wel zo hecht? En hoe staat de (schoon-)vader in dit verhaal?

Peter Tuinman is opgegroeid in Friesland. Vanaf de middelbare school deed hij al aan toneel. Tuinman ging sociologie studeren in Groningen en kwam terecht in het bankwezen. Hij speelde ook toneel bij Tryater en koos in 1974 definitief voor een loopbaan als acteur. Peter Tuinman verwierf bekendheid op televisie dankzij series als ‘De Fjoertoer’, en ‘Unit 13’, waar hij de rol speelde van Ruard Talsma, hoofd van een speciale opsporingseenheid. Tuinman speelde ook een dubbelrol als de Friese advocatentweeling Dankert & Dankert, bij Omrop Fryslân.

Kaarten voor de ‘Genoeg nu over jou! zijn 24/7 online te bestellen via de website van het Posthuis Theater.

Foto: Piek

Afbeelding