VAN ROCK TOT ROLL Festival staat garant voor goede bands en veel gezelligheid.
Straat Theater acts komen langs, Rock & Roll bands, maar ook rockbands welke muziek door de jaren heen spelen komen op het podium. De muzikale invulling zal worden gedaan door ‘n 4-tal bands en DJ in stijl van het thema: ‘Van Rock Tot Roll’ - muziek door de jaren heen”. Een variatie van Rock ’n Roll met heerlijke muziek op het podium variërend van de jaren 60, 70, 80 & 90 en stevige Rock bands en vaste DJ “Heavy P” zullen elkaar op ’t podium afwisselen tussen 16.00 & 1.00 uur. ’s Middags beginnen we het VAN ROCK TOT ROLL met swingende Rock ’n Roll/Rockabilly en gaan dan opbouwend richting stevige Rock.

Voor ’n ieder een heerlijk muziekpodium met geweldige bands, met daarbij de nodige sfeer d.m.v. terrassen en voor de kinderen zal er ’s middags weer va ca 14.30 -20.00 uur een springkussen aanwezig zijn.
Het Van Rock tot Roll Festival op de Nieuwstraat is in 2016 een samenwerking aangegaan met diverse evenementen welke plaatsvinden op de zelfde dag in Heerenveen, waaronder het straatfestival, cultuurplein, foodtruckfestival en het Heerengracht Concert – dit alles onder de naam HEERENVEENS UITFESTIVAL!! Volop actie in Heerenveen va 13.00 uur ’s middags tot ’s nachts 1.00 uur.
Van ROCK TOT ROLL PROGRAMMA:
Bezoekers komen vanuit ’t gehele land naar dit prachtige gratis festival. Eerder stonden er bij Van ROCK TOT ROLL toppers als Koyle, De Koffer, Fat Sabbath, De Hoksons, De Richards, De Shagging Ponies, Mother Finest, Vannstein, Voodoo People, British Fame en vele andere op de het podium bij Van Rock tot Roll.
DJ HEAVY P zal zoals gebruikelijk het Van Rock tot Roll festival rond 16.00 uur aftrappen. HEAVY P; een begrip in en om Heerenveen, op zijn geheel unieke wijze tussentijds geweldige muziek van de jaren 70 t/m nu draaien, hij maakt er een waar feestje van.
Vervolgens start de heerlijke swingende Rockabilly Band High Five Four het fantastische muziekfestival– de mannen laten je volop genieten en swingen ca 16.30 – 18.45 uur
De band Wieke Rocks zal er vervolgens een ware show van maken – 19.00 – 21.00 uur. Wieke Rocks is een rock cover band met een dijk van een zangeres.
Deze 5 koppige Rockband uit Friesland speelt rauwe rockcovers van Beth Hart, Bad Company, Led Zeppelin, Deep Purple, Sass Jordan, Janis Joplin, Stevie Nicks and many, many more!
Januari 2017 opgericht door een stel bevriende muzikanten om een benefiet concert te doen, na 3 repetities gespeeld in een uitverkochte zaal met super enthousiaste en positieve reacties… En dat smaakte naar meer! En er kwam meer… meer kroegen, meer motor-treffens en motorfeestjes, meer festivals, leuke voorprogramma’s van o.a. Bluesrocker Julian Sas en Ann May….
Allround Coverband KEK – KEK knalt als een energieke explosie van muziek op elk feest. De 5 vrienden zijn inmiddels uitgegroeid tot een van de bekendste coverbands van het Noorden en zijn niet te vergelijken met welke coverband dan ook. Met vele tophits uit de rockgeschiedenis en bijna alle nederpop knijters maken zij elk feest tot een groot succes. Van ACDC tot Snow Patrol en van de Dijk tot Ramses Shaffie ze komen allemaal voorbij. Rock ’n Roll the party! – 21.00 – 23.00 uur.
Als afsluiter van het festival zullen The Troopers met hun IRON MAIDEN Tribute Band een fantastische Rockshow geven. 23.00 – 1.00 uur.





















