Harry Sacksioni in Theater Lewinski met soloprogramma: ‘Dat kunnen ze allemáál wel zeggen…’
SNEEK - Gitaarvirtuoos Harry Sacksioni viert zijn 50 jaar optreed-jubileum met een nieuw soloprogramma plus de uitkomst van zijn gelijknamige anekdotenboek. Hij kan het zelf bijna niet geloven, maar Harry Sacksioni is in de afgelopen vijftig jaar, toch echt ieder jaar op tournee geweest, in binnen- en buitenland! Een enorme prestatie. Neem daarbij het feit dat hij dat bijna ieder jaar deed met nieuw geschreven nummers, en het zal niemand verbazen dat dit jubileumprogramma rijkelijk gevuld is met hoogtepunten uit zijn rijke catalogus. Omdat zijn inspiratie om nieuwe composities te schrijven nooit lijkt te stoppen, zal ook zijn nieuwste werk onderdeel uitmaken van dit optreden.

De titel van dit programma - Dat kunnen ze allemáál wel zeggen… - verwijst naar één van de vele verhalen uit zijn onlangs verschenen anekdotenboek, die vijftig jaar reizen en optreden heeft opgeleverd. Mooie, bizarre, bijzondere en hilarische anekdoten waarvan een aantal ook zeker tijdens dit jubileumprogramma voorbij zal komen!
Harry’s technisch vermogen om ‘een hele band uit zijn gitaar te toveren’, gemixt met zijn ontwapenende en humoristische verteltrant, maken van dit jubileumoptreden een overrompelende en persoonlijke gebeurtenis. Hij maakt meer dan waar, wat we al jarenlang van hem weten: een eigenzinnige gitaarvirtuoos en een uniek fenomeen binnen de Nederlandse muziekwereld.
Niet voor niets is hij Edisonwinnaar, Ridder in de Orde van Oranje Nassau en werd hij begin dit jaar voor het 11de jaar(!) op rij verkozen tot Beste Akoestische Gitarist van de Benelux.
Praktische informatie:
Harry Sacksioni speelt in Lewinski een middag en een avond concert op zondag 13 februari.
Middagconcert 15:30 - 17:30 uur
Avondconcert 20:00 - 22:00 uur
Van 18:00 tot 19:30 is de keuken geopend en kunt u komen dineren.
Zowel tickets voor diner- als voor concert vind u in de voorverkoop ticketservice.






