FOTO’S / Ondanks de regen in de ochtend ‘Oudemirdum Bruist’ toch een succes
OUDEMIRDUM - Evenementen kregen woensdag met name in de ochtend behoorlijk wat regen te verduren. Zo ook ‘Oudemirdum Bruist’. Maar ondanks het hemelwater spreekt de organisatie toch van een succes. Er waren geen afzeggingen van standhouders en er kwam redelijk wat publiek op de markt af.

Liefhebbers konden naar hartenlust shoppen en lekkernijen proeven in bosrijk Oudemirdum. De authentieke Brink was gevuld met een bonte mix van ruim 80 kramen en foodtrucks. De marktkramen boden zeer diverse waren aan, wat ‘Oudemirdum Bruist’ maakte tot een mix van streekmarkt, boerenmarkt, groene markt en een ouderwetse braderie.
Naast alle koopwaar had de organisatie ook gezorgd voor live muziek, kinderactiviteiten, workshops en bijzondere ambachten. De deur van Bezoekerscentrum Mar & Klif was open voor degenen die wilden ontdekken hoe de ontstaansgeschiedenis van Gaasterland is en kinderen konden zich vermaken in het ‘Insectendorp’.
Klik voor alle foto op de link: Oudemirdum Bruist 2023













