Gezond en fit

Heerlijk uitgerust op een matras ‘met ballen’

DEN HAAG - Een matras waarin ballen van koudschuim zorgen voor perfecte drukverdeling en ondersteuning. Dat is het nieuwste, evolutionare ontwerp van Royal Health Foam in Den Haag. Het matras voldoet aan de hoogste standaarden en in ook medisch gekwalificeerd. Klanten kunnen dit ‘matras met ballen’ 30 dagen zonder verplichtingen thuis uitproberen.

Afbeelding
Op www.ballenmatras.nl is een filmpje te zien over de RHF25 Evolution. Het matras, de RHF25 Evolution, bevat bijna zestig ballen van koudschuim. Deze zijn afzonderlijk van elkaar verwerkt in een raster van eveneens koudschuim. Daarbij wordt geen lijm gebruikt. Dat bevordert de luchtcirculatie en zorgt voor optimale ventilatie. Het matras ademt, en dat is te voelen aan de zijkant: bij iedere beweging komt er lucht in en gaat er lucht uit. De ballen zelf zorgen voor optimale ondersteuning van het lichaam. Over het raster met de ballen ligt een laag koudschuim met een blokjesprofiel, dat de oppervlaktespanning verlaagt en zorgt voor meer ligcomfort.

Ventilatie

Bedenker en ontwerper Chris Nederhorst is enthousiast over zijn nieuwste product: „Al jaren ben ik bezig met het ontwikkelen van het allerbeste matras. Ik kan zeggen dat dit gelukt is met de werkelijk unieke RHF25 Evolution. De drukverdeling, de ventilatie en het slaapcomfort zijn optimaal. Het lichaam wordt perfect ondersteund, wat zorgt voor een betere lichaamshouding en betere nachtrust. Het matras is bovendien antibacterieel en gegarandeerd vrij van giftige stoffen. Het voldoet aan de hoogste standaarden en is ook geschikt voor gebruik in ziekenhuizen.’

Chris heeft de afgelopen jaren al veel matrassen ontworpen, zoals het ‘piramidematras’ en het aromamatras. Zijn kennis en ervaring heeft hij gebruikt voor dit nieuwste matras. De RHF25 Evolution gaat twee keer zo lang mee als andere, gangbare matrassen en wordt afgeleverd volgens alle actuele keuringen en normeringen (CE, ISO, Öko-Tex 100 klasse 1). Het schuim is zowel fysisch als chemisch recyclebaar. Royal Health Foam geeft 10 jaar volledige garantie op het matras.

Proefslapen

Als unieke service kunnen klanten thuis 30 dagen gratis proefslapen op het matras. Chris vertelt: ‘Die service bieden wij al jarenlang. Gemiddeld komt bij heel goede matrassen zo’n 6 procent retour. Met dit nieuwe matras zien we iets heel opvallends: we hebben er inmiddels 135 verkocht en daarvan is er slechts 1 teruggekomen!’
Afbeelding