
LANGWEER - Vrijdagavond was het dubbel feest bij Noflik in Langweer. Ter gelegenheid van een vernieuwde stijl én het driejarig jubileum werd het restaurant feestelijke heropend. Vrienden, familie, vaste gasten en andere genodigden kwamen samen om dit bijzondere moment te vieren.
Gasten konden direct kennismaken met hun nieuwe, bijpassende slogan ‘(h)eerlijk lokaal tafelen’, door het proeven van lokale hapjes en drankjes. “Een beleving op zich; én dat is nou juist waar het bij Noflik om draait”, zo laten Homme Bosma en Anne Zwigt enthousiast weten.
De beide eigenaren blikten terug op de positieve veranderingen van afgelopen periode en vertelden zichtbaar plezier over de komende evenementen die op de agenda staan.
Tot slot werden drie portretten van hun lokale ‘helden’ onthuld. Een eerbetoon aan de samenwerking met leveranciers die zo kenmerkend is voor Noflik. Samen met marketingbureau Milk & Sugar in Heerenveen is de nieuwe stijl gerealiseerd.








