Sneekweek en EasyToys slaan handen ineen: ‘Veiligheid én plezier met rubbers op het water’
SNEEK - Stichting Sneekweek en webwarenhuis EasyToys gaan een samenwerking aan rondom de komende editie van de Sneekweek. De jaarlijkse Rubberbootrace krijgt dit jaar de naam ‘Rubberbootrace powered by EasyToys’. Met de samenwerking willen beide partijen laten zien dat veiligheid zowel tussen de zeilen en op het water uitstekend hand in hand gaat met een goed festival.

Volgens de organisatie past de samenwerking goed bij het karakter van het evenement. “Veiligheid is geen rem op de lol, het is de basis voor lol,” zegt Sander ten Bosch, directeur van de Sneekweek. “EasyToys begrijpt wat wij willen uitdragen: toegankelijk, eerlijk en met een knipoog.”
Ook EasyToys ziet de sponsoring als een logische match met de ludieke opzet van de race. “Het is natuurlijk niet toevallig dat wij juist deze race ondersteunen,” aldus Dave den Bos namens EasyToys. “We attenderen deelnemers via spandoeken op een veilig verloop, maar doen dat met een knipoog naar onze eigen ‘rubbers’.”
Vernieuwd parcours en start in de stad
De Rubberbootrace krijgt dit jaar een aangepast programma. Deelnemers verzamelen zich in de Marktstraat, waar zij via een zogeheten ‘pomp-straat’ hun boten gereedmaken voor de race. Vervolgens trekken de teams richting de Waterpoort voor de start.
Onderweg worden diverse hindernissen overwonnen, waaronder een speciaal door EasyToys ontwikkelde obstakel. De finish ligt opnieuw in de Marktstraat, waar aansluitend een afterparty plaatsvindt met onder meer de ‘EasyToys It’s Playtime Bingo’.
Prijzen, acties en promotie in de stad
Voorafgaand aan het evenement worden via een winactie tien exclusieve roze rubberboten verloot. Daarnaast rijden tijdens de Sneekweek promotionele bakfietsen door de stad om onder meer condooms, goodies en informatie over veilige seks uit te delen.
De Rubberbootrace vindt plaats op maandag 3 augustus van 13.00 tot 18.00 uur. Aanmelden kan via sneekweek.com.












