Politiek

PvdA Heerenveen blij met Duurzaamheidsprogramma 2019-2022

Vooruitlopend hierop ging de fractie van PvdA Heerenveen op zaterdag 18 mei de straat op om het winkelende publiek over dit thema in gesprek te gaan. Als dank werden de voorbijgangers daarna verrast met een plantje onder het motto: tegel eruit, plantje erin!. De ondervraagden bleken opvallend vaak bewust te zijn van duurzaamheid en hadden hier ideeën over. De gemeente wil samen met Heerenveense inwoners werken aan een duurzame gemeente. PvdA Heerenveen is blij dat de gemeente ideeën en initiatieven van inwoners meer gaat ondersteunen en stimuleren, wat de mensen willen wel.

Afbeelding
HEERENVEEN - De gemeenteraad van Heerenveen heeft maandagavond het duurzaamheidprogramma 2019-2022 in de raadsvergadering vastgesteld.

De ambitie is: “Heerenveen klimaatneutraal in 2050” en daar moeten we nu al mee beginnen, want de tijd dringt. De anderhalf jaar worden al veel projecten en acties gestart en daar wordt veel geld ingestoken. Het is daarom belangrijk dat er in deze projecten aandacht is voor de sociale aspecten van duurzaamheid. PvdA Heerenveenzal hier scherp op zijn en hier regelmatig over in gesprek gaan met inwoners.

Afbeelding