FOTO’S | Langweer houdt punten in eigen huis tegen Aengwirden
LANGWEER - Het eerste van vv Langweer heeft zaterdag een moeizame maar belangrijke overwinning geboekt op Aengwirden. De thuisploeg won met 2-1 en hield daarmee de punten in eigen huis. In een gelijkopgaande wedstrijd maakte vooral het resultaat het verschil.
Langweer begon met Jesse Bloemendaal onder de lat. In de openingsfase gebeurde weinig, al was Laas Spannenburg dicht bij de openingstreffer met een hard schot op de kruising. Daarna hielden beide ploegen elkaar in evenwicht. In de 34e minuut kwam Langweer alsnog op voorsprong, toen Thomas de Jong uit het niets de 1-0 op het scorebord zette.

Druk zonder directe beloning
Na rust zette Langweer meer druk op de verdediging van Aengwirden, maar in de afronding ontbrak het meerdere keren aan scherpte. Martijn van der Heide en Pieter Bloemendaal kregen kansen, maar wisten niet direct te scoren. Pas later in de tweede helft viel de 2-0. Martijn van der Heide ontsnapte aan zijn tegenstander en gaf een voorzet waar Pieter Bloemendaal alleen nog tegenaan hoefde te lopen.
Aengwirden maakt het nog spannend
In de 84e minuut deed Aengwirden nog iets terug en werd het 2-1. Verder liet Langweer het niet meer komen. In de slotfase was Michel Postma nog dicht bij een derde treffer, maar de keeper redde met de voet.
Door de overwinning blijft Langweer meedoen in de bovenste regionen. Volgend weekend is de ploeg vrij. Op 29 maart wacht de thuiswedstrijd tegen THOR.
Bron: Watte Visser


















