Opnieuw geen punten voor de Waterpoort
Waterpoort begon goed aan de wedstrijd en kwam al snel op een 2-0 voorsprong door goals van Nick Huitema en Tessa Remery. Bekomen van de schrik nam Phoenix al snel de regie in handen met een 4-2 voorsprong. De waterpoort viel aanvallend stil en had pech met een aantal ballen die net de korf uit draaiden. Phoenix wist de korf wel te vinden met als gevolg dat de rust werd ingegaan met een stand van 4-10.

Na de een ander spelbeeld. De waterpoort was fel en had de rebound goed verzorgd. Doordat Janneke Boersma telkens goede passes wist te geven kon Tessa Remery hiervan profiteren. Hierna kon ook Martijn Barendsen de korf meerdere malen vinden. Ook de pas 16 jarige Marije Elderhorst, die zaterdag haar basisdebuut in het eerste maakte, wist de bal meerdere keren goed af te vangen en ook mooie kansen te creëren.
Dat resulteerde met nog een paar minuten op de klok in een stand op 14-15 en zelfs bracht Nick Huitema de Snekers naast Phoenix en werd er stiekem aan winst gedacht. Dit bleek een illusie, want nadat Phoenix een nogal dubieuze strafworp mee kreeg van de scheidsrechter, wist Waterpoort niet meer te scoren. De scheidsrechter floot uiteindelijk af bij een stand van 15-18.
Veel tijd om te treuren heeft de Waterpoort niet, want op 9 december staat er alweer een nieuwe wedstrijd op het programma tegen ADOS uit Hoorn. De wedstrijd zal om 19:30 uur beginnen, nadat het tweede van de waterpoort het op heeft genomen tegen Ritola 3. Die wedstrijd zal beginnen om 18:10 uur.







