Sport

Bikkels schaatsen op Weissensee voor KIKA

SNEEK - Fokko de Jong en Janna en Hilde Rienstra gaan op 25 januari het ijs op van de Weissensee om samen met tientallen andere deelnemers aan de ploeg van het Weissenssee4Kids fonds geld bij elkaar te schaatsen voor Orange Babies en het Ronald McDonald kinderfonds. De beide dames gaan  voor de 100 kilometer. Fokko hoopt de dubbele afstand te doen, de 200 kilometer.

Afbeelding
Daarnaast besteden we een deel van het geld om in Namibië de allerarmste kinderen te ondersteunen met eten, zorg en scholing. In Okahandja word in de allerarmste wijk elke dag gekookt voor kinderen die anders geen eten krijgen. Deze kinderen hebben allemaal te maken met HIV/aids. Door moeders uit de wijk op te leiden tot community moeders kunnen deze kinderen worden gescreend, gevoed en van de juiste medicijnen worden voorzien. Bovendien gaan ze naar school. Hierdoor geven we deze kinderen een kans op een betere toekomst. Daarvoor gaan ze twee maanden keihard in training en volgen ze een aantal clinics van het fonds om enerzijds conditioneel wat vet op de botten te krijgen en anderzijds kennis te maken met de andere deelnemers en saamhorigheidsgevoel te kweken en daarnaast methoden uit te wisselen om geld binnen te krijgen voor de goede doelen. Het doel van het drietal is om € 3000 bij elkaar te krijgen met hun door u gesponsorde prestatie.

Dat kan door uw bijdrage over te maken op het speciaal voor dit doel geopende rekeningnummer 1724.05.629 ten name van H. Rienstra onder vermelding van Weissensee4kids.   En je wordt genoemd in de rij sponsoren op Facebook, uiteraard niet met het bedrag wat je sponsort, maar gewoon dat je meedoet!   De link op Facebook is http://www.facebook.com/hildefokkojannaschaatsenvoor.weissenseeforkids. Namens het drietal alvast bedankt voor jullie bijdrage!

 

Weissensee4Kids

Kinderen verdienen liefde, aandacht, eten, kleding en zorg. Wij willen ons steentje bijdragen om ze dat te geven. Het ingezamelde geld wordt dan ook gebruikt om in Nederland het mogelijk te maken dat kinderen die in het ziekenhuis moeten verblijven hun ouders dichtbij zich hebben, want een ziek kind kan niet zonder zijn ouders.

Weissensee4kids helpt deze kinderen door de projecten van het Ronald McDonaldHuis en Orange Babies te ondersteunen. Weissensee4kids heeft de ANBI-status voor Goede Doelen en hanteert het anti-strijkstokbeleid. De geworven gelden gaan voor 100% naar de goede doelen: Ronald McDonaldHuis Zwolle (50%) en Orange Babies (50%). (foto weissensee4kids)

Afbeelding