VTON presenteert i.s.m met BVO’S voetbal “Home Project”
HEERENVEEN – Doordat de Overheid/ KNVB het hele amateurvoetbal vroegtijdig, en terecht, beëindigd heeft wegens Coronavirus komen clubs, trainers en spelers in de problemen.

De afgelopen 3 weken heeft VTON spelers nog met een zogenaamde “Challenges” weten te vermaken, maar na het bericht dat het amateurvoetbal definitief ten einde is dit seizoen sloeg de paniek bij veel besturen van voetbalclubs toe. Hoe nu verder?
VTON voorziet bijna 250 clubs in o.a. Nederland van digitale oefenstof via de offline VTON Trainer app. De trainers ondersteunen op locatie deze clubs met theorie- en praktijkvoorbeelden.
Naast de Trainer app hebben spelers zelf een VTON Play app die hen verbindt met hun eigen team/trainer. Binnen deze laatste app is een voetbal trainingsprogramma gebouwd voor de onder-, midden- en bovenbouw:
8 weken/ 3 trainingen per week/ leeftijdsspecifiek
In de app, waaraan iedereen kan deelnemen, komen iedere week 3 volledige trainingen voorbij met techniek, toepassen van techniek, fysieke trainingsvormen (bovenbouw) en een aantal leuke uitdagingen. Samen met onze BVO-partners uit het betaalde voetbal is dit project ontwikkeld en wordt het ondersteund.
Maandag 6 april wordt er officieel gestart met de eerste trainingen. VTON denkt hiermee een groot probleem voor alle voetbalclubs op te lossen. Trainers krijgen weer contact met hun spelers, spelers blijven doortrainen en de club kan in deze lastige tijd haar leden toch nog trainingen aanbieden, al is dat op afstand. Voor meer informatie kunt u terecht bij www.vton.nl






