Guido Pen nieuwe trainer zaterdagteam VV Heerenveen
HEERENVEEN - Het prestatie-elftal van VV Heerenveen dat ‘s zaterdags zijn wedstrijden speelt, staat komend seizoen onder leiding van Guido Pen.

Voor de 60-jarige trainer uit Heerenveen betekent dat een terugkeer op het oude nest. Met Pen, die tekent voor de duur van één seizoen, wil VV Heerenveen de sportieve weg omhoog inslaan.
Pen heeft in de voetballerij een uitgebreide staat van dienst. Voordat hij in 1991 aan zijn trainerscarrière begint, komt de geboren Amsterdammer als speler uit voor achtereenvolgens Ajax, ADO Den Haag, SC Cambuur en FC Zwolle. Nadat hij zijn actieve loopbaan beëindigt, gaat hij eerst als jeugdcoach (bij onder meer PEC Zwolle en Cambuur Leeuwarden) en later als seniorentrainer aan de slag.
Pen staat in het verleden onder meer bij Olyphia, Sneek Wit Zwart, FVC, Nieuweschoot, VV Heerenveen (zondagteam), Langweer, Delfstrahuizen en Trinitas als eindverantwoordelijke voor de groep. Na zes jaar keert hij na de zomer terug bij VV Heerenveen. Op Sportpark Skoatterwâld is Pen de opvolger van Nico van Gelden, die als assistent van Pen betrokken blijft bij het eerste elftal.










