Sport

Zaterdag 7 januari 9e Marathon Cup in Thialf

HEERENVEEN - In Thialf vindt op zaterdag 7 januari de 9e Marathon Cup plaats. De mannen en vrouwen van de lange adem strijden tijdens de Marathon Cupwedstrijden om de dagwinst en om punten voor het algemeen klassement. 

Foto: Gewoan Dwaan/Douwe Bijlsma
Foto: Gewoan Dwaan/Douwe Bijlsma

De winnaar van het klassement wint uiteindelijk dé Marathon Cup. Dit jaar zijn er 13 Marathon Cupwedstrijden. De marathon Cup zal afgesloten worden met een finale op 11 maart in Leeuwarden.

DEELNEMERSLIJST

Het landelijke marathonpeloton kent vier verschillende pelotons: de Topdivisie Heren, Topdivisie Dames, Beloftendivisie Heren en Beloftendivisie Dames. De Topdivisies strijden iedere week in de Marathon Cup competitie, de Beloften Dames en Heren wisselen elkaar af.

Weten wie er in welke ploeg zit? Bekijk de Topdivisie Teamspagina en de Beloftendivisie Teamspagina op schaatsen.nl.

PROGRAMMA

19.00 uur: Topdivisie dames - 80r
20.15 uur: Topdivisie heren - 125r
21.45 uur: Beloften heren - 100r