Algemeen

EspecialCare opent project lekker fit op Sinne Sneek

EspecialCare is een zorg- en leerbedrijf voor kinderen en jongeren met een (licht) verstandelijke beperking en /of achterstand tot de arbeidsmarkt. Wij bieden begeleiding bij werk en vrije tijd. Op deze wijze kunnen onze cliënten zich ontwikkelen. Ze maken de verbinding naar de maatschappij, ontwikkelen arbeidsvaardigheden, maar vergroten ook hun zelfbeeld en zelfredzaamheid door te assisteren bij deze workshops en deel te nemen aan het dansoptreden.

Afbeelding
Sneek - Maandag 29 januari opende zorg en leerbedrijf EspecialCare de opening van project lekker fit op speciaal basisonderwijs de Sinne in Sneek.

EspecialCare verzorgde een warming-up voor de hele school. Iedereen was lekker in actie en deed super actief mee en was zoveel enthousiasme! Daarna volgde er een dansoptreden van de Special dancers. Hiermee zijn de lekker fit weken op S.O. de Sinne geopend!

Afbeelding